عناوین ویژه

عناوین ویژه جدید یا بروز شده

آرشیو محصولات
 

دانلود بازی Mortal Kombat 1 – KaOs – UPDATE v1.3.0 – نسخه فشرده برای کامپیوتر

بازدید: 11,890
دیدگاه: 10
نویسنده: امیر اسدی
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

دانلود mortal kombat 1 مورتال کامبت ۱ برای کامپیوتر مورتال کمبت 1 2023 با لینک مستقیم

دانلود بازی mortal kombat 1 برای کامپیوتر pc با لینک مستقیم و رایگان نسخه نهایی کامل و فشرده بصورت تست شده


Mortal Kombat 1-[Ryujinx Emu] (v1.3.0 + 3 DLCs, MULTi12) | KaOs Repack


دانلود mortal kombat 1 مورتال کامبت ۱ برای کامپیوتر مورتال کمبت 1 2023 با لینک مستقیم


بازی mortal kombat 1 عنوانی در سبک مبارزه‌ ای می باشد که توسط استودیو بازی سازی ندررلم استودیوز ساخته و منتشر خواهد میشود .

مورتال کامبت ۱ (Mortal Kombat 1) یک ویدئو گیم به سبک مبارزه‌ای است که توسط ندررلم استودیوز توسعه یافته و به‌وسیلهٔ وارنر بروس. گیمز منتشر خواهد شد. بازی قرار است در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳، برای مایکروسافت ویندوز از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز، و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اکس اس، و نینتندو سوئیچ منتشر شود. این دوازدهمین بازی اصلی در مجموعه بازی‌های مورتال کامبت به‌شمار می‌رود و دنبالهٔ غیرمرتبطِ مورتال کامبت ۱۱ خواهد بود. مورتال کامبت ۱ دومین بازشروع برای این سری بازی پس از مورتال کامبت ۹ عنوان منتشر شده در سال ۲۰۱۱ محسوب خواهد شد. در زمان معرفی بازی مشخص شد که نسخه‌هایی بازنو شده از شخصیت‌های لیو کانگ، اسکورپیون، ساب-زیرو، رِیدِن، جانی کیج، کونگ لائو، کیتانا، و میلینا با طراحی‌های جدید در بازی حضور دارند. پیش خرید شخصیت شنگ سونگ نیز به عنوان عامل انگیزشی ارائه می‌شود. این نسخه همچنین قابلیتی جدید به نام «مبارزان افتخاری» را معرفی می‌کند که در حین مبارزه به بازیکن کمک می‌رسانند. این شخصیت‌های همراه از فهرست اصلی انتخاب کاراکترها مجزا می‌باشند و قبل از هر مبارزه انتخاب خواهند شد. دانلود بازی کامپیوتر


تغییر و بهبود Mortal Kombat 1 نسبت به Mortal Kombat 11 

 

تغییر و بهبود Mortal Kombat 1 نسبت به Mortal Kombat 11 

جهانی جدید، قصه‌ای جدید

شاید بزرگ‌ترین تفاوت میان Mortal Kombat 1 و Mortal Kombat 11 حول تداوم روایت و شروع مجدد مطرح شود. MK1 یک ادامه نیست، بلکه با ریبوت و شروع مجددی طرف هستیم که جهان و قصه را از نو روایت می‌کند. بله، پایه‌های جهان بازی در نتیجۀ مستقیم اتفاقات بستۀ‌الحاقی Aftermath عنوان MK11 شکل گرفته‌اند، اما به طور مشخص، شاهد روابطی جدید میان کاراکترها، رویدادهای متفاوت و شکل‌دهی مجدد به قصه هستیم. کیتانا و جِید در این دنیا روابط خوبی با یکدیگر ندارند و کوای لیانگ (Kuai Liang) به جای هانزو هیساشی (Hanzo Hisashi) اسکورپیون است.


بازگشت مبارزان قدیمی

Mortal Kombat 11 شخصیت‌هایی مانند Geras ،Cetrion ،Kollector و Kronika (که قابل بازی نبود) را معرفی کرد، اما در عین حال شاهد بازگشت Liu Kang ،Kitana ،Kung Lao ،Raiden ،Jax ،Jacqui Briggs و چندین مبارز دیگر نیز بودیم. حالا بازی Mortal Kombat 1 شامل مبارزانی مانند Li Mei ،Reptile ،Smoke ،Tanya ،Havik و کاراکترهای خاطره‌انگیز دیگری می‌شود که در عنوان قبلی حاضر نبودند. تمامی این مبارزان ظاهر و قابلیت‌های جدیدی دارند و روابط بین آن‌ها نیز غیرمنتظره خواهد بود، زیرا با توجه به جهان جدید، روابط نیز از نو طرح‌ریزی شده‌اند.


حرکت و جابه‌جایی

اگر Mortal Kombat 11 را بازی کرده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که تا چه میزان ریتم آرام‌تری نسبت به نسخۀ نهم و دهم دارد. سرعت مبارزات در Mortal Kombat 1 نیز کند است و بیشتر آن را می‌توان با Mortal Kombat 11 مقایسه کرد. همچنین، بسیاری از بازی‌بازان پس از تجربۀ بتای این عنوان گزارش دادند که مشکلاتی در حرکات و جابه‌جایی وجود دارد، اما پس از مراسم EVO 2023، به نظر می‌رسد که بهبودهایی صورت گرفته و حالا بازی در وضعیت بسیار بهتری قرار دارد.


تغییر و بهبود Mortal Kombat 1 نسبت به Mortal Kombat 11 
مبارزان کمیئو

یک ویژگی کاملاً جدید در بازی Mortal Kombat 1، سیستم «مبارز کمیئو» است. این مکانیک اجازه می‌دهد تا کاراکتری غیرقابل بازی را برای مبارز خود انتخاب کنید تا در حین نبرد به او یاری برساند. مبارزان کمیئو در حقیقت از میان شخصیت‌های کلاسیک سری Mortal Kombat انتخاب شده‌اند و استفاده از این مکانیک محدودیت زمانی خواهد داشت؛ به عبارت دیگر، پس از استفاده، باید مدتی صبر کنید تا دوباره از کمیئو بهره ببرید. برخی از مبارزان کمیئو عبارتند از:

Sonya Blade جوان
Frost در فرم اورجینال
Cyrax
Sektor
Stryker
Motaro


حرکات ویژۀ مبارزان کمیئو

مبارزان کمیئو می‌توانند از حرکات ویژه نیز استفاده کنند که اکثر اوقات کومبوها را طولانی‌تر خواهد کرد. استفاده از برخی حرکات ویژۀ آن‌ها نیاز به آن دارد که دشمن در میان زمین و هوا معلق باشد و برخی نیز باید مطابق یک زمان‌بندی دقیق انجام داده شوند. همچنین، با فدا کردن بخشی از خط Super Meter، می‌توانید الگوهای حملاتی آن‌ها را بهبود دهید یا حتی باعث تاخیر ضرباتشان شوید. به یاد داشته باشید که مبارزان کمیئو از Breakerها نیز استفاده کرده و می‌توانند در کومبوهای حریف تداخل ایجاد کنند.


Invasions در مقابل The Krypt و مکانیک‌های RPG

The Krypt نقش کلیدی‌ای را در بازی Mortal Kombat 11 ایفا می‌کرد؛ ما شاهد مکانی بودیم که به صورت ۳ بعدی رندر شده و می‌شد آن را به صورت سوم شخص اکتشاف کرد. شما صندوق‌ها را باز می‌کردید، با پازل مواجه می‌شدید و آیتم‌های متعددی به عنوان پاداش برای این قسمت از بازی تعبیه شده بود. این بخش از بازی، چالش‌های روزانه و گرایند کردن در Towers را به ارمغان می‌آورد.

Mortal Kombat 1 این بخش را کنار گذاشته و حالتی به نام Invasions را معرفی می‌کند. در این حالت، شما در قالب پارتی با دوستانتان وارد یک نقشه با شمایل بازی‌‎‌های تخته‌ای می‌شوید. داستان این مود، حول قبیله‌های مختلفی می‌چرخد که تلاش می‌کنند تا پایگاه یکدیگر را تحت تصرف خود در بیاورید. بنابراین، شما در مقابل انواع مختلفی از کاراکترهای محبوب سری مانند اسکورپیون قرار خواهید گرفت. در طول تجربۀ این حالت نیز می‌توانید انتظار آیتم‌های جدید را داشته باشید. مود Invasions شامل مکانیک‌های نقش‌آفرینی مانند Level-Up، لوت کردن و … خواهد شد و در طول آن مناطق جدیدی را باز می‌کنید. از سوی دیگر، شما با سفر در مناطق مختلف بازی، واحد پولی آن را دریافت کرده و به وسیلۀ آن می‌توانید مواردی مانند طرح‌های هنری یا لباس‌های جدید را باز کنید. مینی گیم‌هایی مانند Arcade Towers و Test Your Might نیز باز خواهند گشت.


تغییر و بهبود Mortal Kombat 1 نسبت به Mortal Kombat 11 

شخصیت‌های DLC

Mortal Kombat 11 مهمانان متعددی را به خود دید که از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به جوکر، اسپاون، رمبو، روبو-کاپ و ترمیناتور T-800 اشاره کرد. البته که شاهد بازگشت مبارزانی مانند شیوا، سیندل، رین، شنگ سونگ و ملینا نیز بودیم.

در مورد شخصیت‌های DLC بازی Mortal Kombat 1، برای اولین بستۀ مبارزان، مهمانان ویژه و جذابی برای گیمرها تدارک دیده شده است. ما شاهد بازگشت کوان-چی، ارمک و تاکدا خواهیم بود، اما مهمانان شاخص این بستۀ‌الحاقی، Peacekeeper از جهان DC، هوم‌لندر از سریال The Boys و Omni Man از سری Invincible هستند. مبارزان کمیئو متعددی نیز در دسترس قرار می‌گیرند که البته هنوز از آن‌ها رونمایی نشده است.

این بسیار جذاب خواهد بود که ببینیم در ادامۀ راه‌، بسته‌های DLC بعدی شامل چه شخصیت‌ها و مهمان‌هایی خواهند شد. تا به این لحظه، به نظر می‌رسد که Mortal Kombat 1 در زمینۀ مهمانان، یک قدم جلوتر از بازی قبلی قرار دارد.


تغییر و بهبود Mortal Kombat 1 نسبت به Mortal Kombat 11 
برج‌ها یا Towers

بازی Mortal Kombat 11 جدا از داستانی که ارائه می‌داد، شامل حالت‌های بازی مختلفی مانند Towers of Time و The Krypt می‌شد، اما پیرامون حالت Towers در Mortal Kombat 1، اطلاعاتی زیادی موجود نیست. تا به این لحظه، ندررلم (NetherRealm) تنها از حالت Klassic Tower رونمایی کرده است که در آن با رقبای گوناگون و مبارزان کمیئوی آن‌ها وارد نبرد خواهید شد. شاید موارد بیشتری پیرامون «برج‌ها» وجود داشته باشد که تیم سازنده حرفی از آن‌ها نزده و قصد دارد شما را غافلگیر کند. منبع : گیمفاگیم‌پلی ۱۷ دقیقه‌ای از ابتدای بازی Mortal Kombat 1 را مشاهده کنید


تریلری جذاب از اسکین ژان-کلود ون دام برای شخصیت جانی کیج


معرفی شخصیت نیتارا در بازی Mortal Kombat 1 هنرنمایی مگان فاکستریلر جدید Mortal Kombat 1 با زیرنویس فارسی

4.5/5 - (29 امتیاز)
گالری تصاویر
سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows 10 64-bit
پردازنده: Intel® Core™ i5-6600 | AMD Ryzen™ ۳ ۳۱۰۰ or Ryzen™ ۵ ۲۶۰۰
رم: ۸GB
کارت گرافیک: Nvidia GeForce® GTX 980 یا AMD Radeon™ RX 470 or Intel® Arc™ A750
دایرکت‌اکس: Version 12
فضای مورد نیاز: ۱۰۰ GB available space

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 10/11 64-bit
پردازنده: Intel® Core™ i5-8400 | AMD Ryzen™ ۵ ۳۶۰۰X
رم: ۸GB
کارت گرافیک: Nvidia GeForce® GTX 1080 Ti یا AMD Radeon™ RX 5700 XT or Intel® Arc™ A770
دایرکت‌اکس: Version 12
فضای مورد نیاز: ۱۰۰ GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه KaOs:

1: دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2: فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید

3: به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
 • پسورد: bosgame.ir
باکس دانلود
پسورد: bosgame.ir
راهنمای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت bosgame.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

برچسب ها

امتیاز دهید

4.5/5 - (29 امتیاز)

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های فینگلیش تائید نمیشوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.
 1. شادمهر
  12 مهر 1402

  سلام اگه شد اسپایدرمن مارول درسایت خوبتون بزارید

 2. هومن
  07 مهر 1402

  دکمه ها کار نمیکنن

 3. mani
  05 مهر 1402

  کسی پشت این سایت نیست !؟
  چرا هیچ کدوم از کامنتا جواب داده نمیشه ؟
  کجایین

 4. رادین
  04 مهر 1402

  سلام
  الان این بازی رو میشه ران کرد یا نه 😄
  من همیشه نسخه های fit یا go یا do رو نصب میکردم
  ولی این یکی فکر کنم فرق داره اگه میشه یه توضیح بهم بدین ممنون میشم 🙏

  • امین
   04 مهر 1402

   نصب نکن بابا سیستم خیلی قولی میخواد با یه گرافیک تخمی

 5. SHADMHR
  28 شهریور 1402

  سلام مرتال کومبات۱ کرکش کی میخواد بیاد شما اطلاع دارید یا نه

  • بهنام
   11 مهر 1402

   کرکش که تاریخ خاصی نداره، کرکر ها باید با آزمایش و خطاهای مختلفی روی سورس بازی کار کنن تا بتونن قفل رو دور بزنن و براش فایل کرک بنویسن. گاهی ممکنه چند سال هم طول بکشه و اصلا کرک کاملی برای بعضی بازیها نیاد.

 6. امین
  28 شهریور 1402

  آقا من سیستمم اصلا واسه گیم مشکلی نداره ولی خیلی لگ داره چیکار کنم

 7. akmi
  28 شهریور 1402

  میشه از دیتا بازی تو یه شبیه ساز دیگه استفاده کرد؟ آخه شنیدم yuzu بهتر از Ryujinx عمل میکنه؟

 8. امین
  27 شهریور 1402

  فعلا نظری ندارم

کانال تلگرام "خبرای مهم و کرک"